Klara 25mm (van gerecycleerd glas)
Machinaal gemaakte knikker - Mexico
€0,70 per stuk*
10% korting bij aankoop vanaf 10 stuks
25% korting bij aankoop vanaf 100 stuks
* Incl. 21% BTW
10% korting bij aankoop vanaf 10 stuks
25% korting bij aankoop vanaf 100 stuks
Productbeschrijving
Klara is een knikker die heel vaak als decoratie wordt gebruikt, bijvoorbeeld om een vaas of aquarium mee te vullen.
Deze knikkers zijn gemaakt van gerecycleerd glas. Daardoor zijn ze niet 100% kleurloos maar hebben ze een licht gekleurde schijn die je kan kennen van bijvoorbeeld traditionele cola-flesjes.
Deze knikker heeft een diameter van ± 25 mm, dat is qua grootte vergelijkbaar met een muntstuk van 50 Eurocent. Deze knikkers zijn afhankelijk van de streek bekend onder de naam bonk, bul, bolder, bikkel, stuiter, bolleket, tienteller of bam.Productdetails
- Basiskleur: transparant
- Materiaal: gerecycleerd glas
- Afwerking: standaard
- Productiewijze: machinaal
- Herkomst: Mexico
- Gewicht per stuk: ± 3,5 gram
- Aantal stuks per kg: ± 285 stuks
- Aantal stuks per liter: ± 390 stuks
Over maten en kleuren
De opgegeven maat is een gemiddelde, de werkelijke grootte varieert 10% rond deze maat. Meer info hierover vind je op deze pagina.Ben je voor een project op zoek naar maatspecifieke knikkers met een kleinere maatafwijking? Neem dan even contact op voor de mogelijkheden.
Het maken van knikkers en het bewerken van glas is geen exacte wetenschap. Hierdoor kunnen verschillende producties van eenzelfde soort knikker een andere kleurentint hebben.
Ook is de weergave van kleuren van erg veel factoren afhankelijk (belichting, beeldscherm,...). Hierdoor kunnen kleuren er in het echt soms wat anders uitzien dan op beeld.
Heb je nog vragen over knikkers? Klik hier voor de meestgestelde vragen of neem contact op.
⚠ Vanwege verstikkingsgevaar zijn knikkers niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar
Disclaimer & Privacy - Algemene voorwaarden - Modelformulier voor herroeping
© Copyright 2023 De Knikkerprins